AFFILIATE MARKETING MANAGER

Prague English

Affiliate

About company

Our client is looking for bright, knowledgeable and enthusiastic individuals, with passion for sport, personalization and competitiveness, to join their Team.

Role description

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

● Komunikace a budování vztahů s Affiliate partnery.
● Vytváření a správa Affiliate kampaní, s cílem navýšení počtu nových hráčů a zvýšení jejich hráčské aktivity.
● Monitoring konkurenční nabídky v oblasti Affiliate marketingu.
● Zajištění konkurenceschopnosti provizního systému Fortuny.
● Aktivní vyhledávání nových Affiliate partnerů.
● Analýza a reporting výkonnosti kampaní.
● Management procesu fakturace.
● Správa a dodržování svěřeného rozpočtu.

CO PO VÁS POŽADUJEME?

● Skvělé obchodní a komunikační dovednosti.
● Schopnost řešit problémy.
● Tah na branku, chuť vyhrávat.
● Pečlivost a dodržování dohod a termínů.
● Schopnost komunikovat v AJ.

Upřednostňujeme kandidáty:

● S láskou ke sportu.
● S prokazatelnými obchodními úspěchy.
● S orientací v oblasti (online) marketingu.
● S povědomím o fungování affiliate programů.

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

● Nadstandardní platové ohodnocení
● 5 týdnů dovolené
● Balíček benefitů v systému Cafeterie
● Vstupenky na významné sportovní události
● Individuální rozvojový plán (školení na míru)
● Super moderní kanceláře s relax zónami, jídelnami a hernami.
● Zaměstnanecké akce jako sportovní den, letní grilovačka nebo vánoční večírek.