Android developer – Brno, Ostrava, Praha, Košice

About company

Pro našeho významného partnera hledáme nové kolegy na pozicích Android programátora v Ostravě, Brně, Praze a Košicích. Hledáme někoho zkušenějšího, schopného samostatně řešit problémy, kdo se umí učit na chybách vlastních i cizích.

Role description

Pracovní náplň:
* Zejména vývoj a údržba mobilních aplikací pro bankovnictví.

Požadujeme:
* Zkušenosti s vývojem aplikací pro Android
* Povědomí o bankovních službách je výhodou
* Základní znalost angličtiny dostačující pro porozumění dokumentace

Co můžeme nabídnout:
* Účast na zajímavých projektech, které se v českých poměrech nevyskytují často
* Realizaci vlastních nápadů
* Stabilitu finanční instituce
* Plat odpovídající kvalitě odvedené práce
* Bonusy za dokončené projekty a roční osobní ohodnocení
* Sleva na firemní výrobky/služby
* Příspěvky na penzijní/životní připojištění
* Příspěvky na stravování a občerstvení na pracovišti

Do průvodního dopisu, prosím, uveďte, ve kterém městě máte o pozici zájem.