Aplikační analytik

Praha Czech / English / Slovak

IT Analyst

Týmy klienta, které se zaměřují na firemní řešení, mají obvykle na starosti vývoj a rozvoj jedné či více aplikací, od těch interních, které využívají zaměstnanci ČS, až po čistě klientské, jako je internetové bankovnictví.

V týmu standardně pracuje 3-6 vývojářů, od juniorů po ty opravdu zkušené, Product Owner, 1-2 analytici a 1-2 testeři a 1-2 experti zákaznických cest. Vše samozřejmě doplňuje Agile Coach.

Role description

Popis pozice:
Budete se podílet se na vývoji nových aplikací. Žít s iniciativou/požadavkem od discovery fáze až do nasazení do ostrého provozu.
Budete se moci zdokonalit se v návrhu rest API služeb, business logiky a frontendů. Porozumíte fungování a procesům velké banky v oblasti firemních řešení.
Zdokonalíte se při práci s návrhy obrazovek v Axure, práci s daty v SQL jazyce.

Co u pozice požadujeme:
– Spolupráci na vývoji nových aplikací v moderní architektuře a s moderními prostředky
– Znát integrační pattern
– Navrhnout API
– Přidat sloupce do databáze
– Nakreslit sekvenční diagram
– Samostatnost – svůj návrh umíte prezentovat, vysvětlit a obhájit
– Umíte vytvořit popis, kterému bude rozumět člověk z businessu, ale také dokumentaci pro kolegy týmu či dodavatele
– Máte ochotu se rozvíjet i v testování

Co nabízíme:
– 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc pro skvělý work-life balance)
– 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách – plně hrazené zaměstnavatelem
– příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
– zvýhodněné bankovní produkty
– příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok
– zvýhodněný mobilní tarif, pořízení nemovitostí (Finep), nákup automobilů (Škoda, Opel, Volkswagen a další), nákup elektroniky (Datart, Dell, iStores a další), nákup zájezdů (Čedok, Exim Tours, Invia a další), cestování vlakem (České dráhy, Leo Express), občerstvení na Budějovické (KFC, UGO, Paul, Costa) a mnoho dalších