Business Development Manager NetApp

Praha Czech / English / Slovak

Business Manager Development Product Manager

Náš klient je stabilním dodavatelem informačních technologií již více než 20 let. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie společností Cisco, NetApp a Meraki.

Společnost se zaměřuje především na IT služby v oblastech vývoje a podpory mobilních aplikací, integrace mobilních zařízení s vozidly, počítačového a strojového vidění, zakázkového vývoje systémů pro plánování výroby a sběru dat z výrobních strojů včetně jejich následné analýzy.

Role description

Náplň práce:
– Rozvoj prodeje a distribuce produktů světového lídra v oblasti data center a cloud a s tím spojených služeb v ČR.
– Hledání nových příležitostí a aliancí
– Organizace a prezentace na technologických workshopech
– Příprava a prezentace obchodních nabídek
– Vendor a partner management
– Vedení obchodních jednání
– Formování strategie prodeje svěřeného portfolia

Očekáváme:
– Proaktivita, obchodní agresivita, touha vítězit
– Schopnost učit se nové věci a přemýšlet v souvislostech
– Aktivní zájem o IT technologie
– Zkušenost se sales, presales nebo technickou IT rolí výhodou
– Chuť získat nové zákazníky a potkávat nové lidi
– Emoční inteligence, schopnost naslouchat potřebám a vést jednání s klienty
– Schopnost pracovat samostatně s vysokou vnitřní motivací
– Dobrá znalost anglického jazyka a prezentační dovednosti
– Loajalita k firmě

Nabízíme:
– Vysokou míru flexibility
– Zázemí významné společnosti
– Zajímavou a aktivní práci
– Příjemné pracovní prostředí
– Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
– Systém zaměstnaneckých benefitů
– 20 dní dovolené + 1 den navíc za každý rok, který strávíte ve společnosti
– Neomezené Sick days
– Stravenky, Multisport kartu
– Flexibilní pracovní dobu a po dohodě možnost home office
– Služební vůz i k soukromým účelům

Získej šanci na kariérní rozvoj a staň se součástí týmu jednoho z TOP zaměstnavatelů! Pokud myslíš, že toto pro tebe není to pravé ořechové, ale znáš někoho, pro koho by to mohla být skvělá příležitost, dej nám vědět! Za doporučení tě rádi odměníme €100 Amazon Voucherem.

job@monster.cz

Výzva přijata?