C++ Developer Senior

Brno Czech

Developer Software Developer

Náš klient působí na trhu již přes 20 let a zabývá se realizací komplexního řešení náročných požadavků zákazníků v oblasti vlastních SW a HW produktů až po výcvik a vzdělávání uživatelů zaměřených na policejní a armádní oblast.

Role description

Pracovní náplň:
– spolupráce v rámci celého vývojového cyklu softwaru,
– návrh multiplatformních aplikací, modulárních knihoven a komunikačních rozhraní,
– implementace nové funkcionality v programovacím jazyku C++ a její testování na úrovni modulu,
– oprava nalezených chyb,
– testování reálného nasazení systému u zákazníka,
– práce v rámci menšího vývojového týmu

Požadujeme:
– min. 2 roky profesionální praxe v C++,
– znalost moderního C++ v11/14, C++ knihoven STL a Boost,
– zkušenosti s programováním síťových aplikací (TCP/IP),

Výhodou:
– zkušenosti s programováním uživatelského rozhraní ve frameworku Qt,
– C++ template metaprogramming,
– zkušenosti s programováním multithreadových aplikací a synchronizací threadů,s vektorizací algoritmů (SIMD),
– znalost JSON, XML, REST API, WebSocket, JavaScript, TypeScript, React,
– praxe s Interface Definition Language, OpenGL 3.3, aj.

Nabízíme:
– zajímavé projekty a zakázky z oblasti bezpečnostních a obranných řešení,
– podíl na celém vývojovém cyklu (analýza a návrh, programování, testování vlastního kódu).
– komplexní vývojovou infrastrukturu s nástroji usnadňující práci a moderní technolgie
– cílovou prémii po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky,
– profesní růst vedle zkušených doménových (SME) a IT expertů,
– skvělý kolektiv, neformální a přátelské pracovní prostředí,
– rozvoj týmů v podobě firemních akcí (teambuildingové aktivity)
– Multisport karta
– příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
– vzdělávání
– 2 „sick days“,
– 25 dní dovolené ročně

Získej šanci na kariérní rozvoj a staň se součástí týmu našeho klienta a můžeš působit v oblasti, která tě bude bavit! Pokud myslíš, že toto pro tebe není to pravé ořechové, ale znáš někoho, pro koho by to mohla být skvělá příležitost, dej nám vědět! Za doporučení tě rádi odměníme €100 Amazon Voucherem.