Customer Success Manager_Cisco DNA rekurentní služby

Prague Czech

Náš klient je stabilním dodavatelem informačních technologií již více než 20 let. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie společností Cisco, NetApp a Meraki.
Společnost se zaměřuje především na IT služby v oblastech vývoje a podpory mobilních aplikací, integrace mobilních zařízení s vozidly, počítačového a strojového vidění, zakázkového vývoje systémů pro plánování výroby a sběru dat z výrobních strojů včetně jejich následné analýzy.

Role description

Náplň práce
– Zjišťování spokojenosti zákazníků s rekurentními službami (Cisco DNA v oblasti Networkingu) u našich zákazníků
– Udržování a rozvíjení pevných vztahů se zákazníky za účelem prodloužení využívání rekurentních služeb
– Zajištění spokojenosti s těmito službami a udržování zákazníků v aktivní vědomosti, co služby obsahují a proč je mají využívat
– Aktivní spolupráce se systems engineery a obchodníky, za účelem zkvalitnění dodávaných služeb a informací o těchto službách směrem k zákazníkovi
– Podílení se na objemu prodaných rekurentních služeb

Očekáváme:
– SŠ/VŠ vzdělání
– IT backround v oblasti sítí, případně rekurentních služeb v oblasti networkingu
– Zkušenosti z podobné role, případně role technical sales support, produktový manager, pre-sales konzultant
– Aktivní zájem o IT technologie, ideálně o síťové technologie
– Zájem a potenciál naučit se do hloubky danou technologii
– Proaktivní přístup
– Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
– Orientace na cíl
– Aj na pokročilé úrovni
– Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
– Stravenková karta Sodexo v hodnotě 123,- Kč
– Možnost pracovat z domova a sick days
– Každý zaměstnanec od nás dostane nový mobilní telefon každé dva roky, pracovní notebook
– Work life balance nám není cizí. Možnost až 10 dnů dovolené navíc dle odpracované doby
– Dostanete od nás služební vůz nebo roční kupon na MHD
– Zaplatíme vám výuku anglického jazyka
– Možnost multisport karty
– Výkonové odměny 4x ročně
– Dvakrát ročně uhrazená zubní hygiena
– Skvělá káva, chlazené nápoje, Coca-cola a čerstvé ovoce na pracovišti
– Pravidelné teambuildingy
– Možnost podnikové půjčky