Development Project Manager

Prague Czech / English

Náš klient je menší developerská společnost, pro kterou je zásadní nejen vzhled projektu, ale také funkčnost a dopad na přírodu. Proto klade důraz na výběr kvalitních materiálů a tvorbu stavby s ohledem na životní prostředí. Nestaví domy, ale domovy. Jejich předností jsou jedinečné nápady, přátelský přístup a podpora při hledání místa, kde mohou vyrůstat i děti.

Role description

Náplň práce:
• Asistence při akvizicích
• Prověření územního plánu a podmínek pro výstavbu
• Příprava developerského záměru dle strategie firmy
• Předběžné prověření kapacit IS v lokalitě
• Asistence při přípravě harmonogramu a nákladů projektu
• Due Diligence projektu
• Vypracovaní zadání pro architekty a projektanty
• Příprava a vyhodnoceni tendru na externí architekty a projektanty
• Příprava smluv, zejména SoD
• Kontrola rozpracovanosti a průběhu architektonických a projekčních prací dle schváleného HMG
• Převzetí, revize a připomínky k odevzdávaným dokumentacím dle jednotlivých stupňů projektové dokumentace
• Schvalovaní a asistence při výběru standardů
• Podpora dalších interních oddělení, zejména sales a marketing
• Účast na jednáních s obcí, správcem sítí, dotčenými institucemi atd.
• Příprava prezentací a prezentačních podkladů

Očekáváme:
• Vzdělání v oboru architektura či stavebnictví
• Praxe minimálně 10 let v architektonickém či projekčním atelieru nebo u developera
• Samostatnost i schopnost pracovat v týmu
• Nadání vycházet se všemi typy lidí
• Orientace ve stavebním zákoně a procesech povolování staveb
• Zájem o aktuální architekturu a trendy
• Znalost SketchUp či jiného CAD software
• Všeobecná znalost celého procesu developmentu
• Aktivní znalost angličtiny podmínkou

Co nabízíme:
• Zajímavou a perspektivní práci v mezinárodním týmu
• Zázemí úspěšné developerské společnosti
• Příjemné pracovní prostředí, moderní kanceláře
• Motivující platové podmínky
• Možnost využití firemních automobilů
• Multisport kartu a občerstvení po celý den

Získej šanci na kariérní rozvoj a staň se součástí týmu jednoho z TOP zaměstnavatelů! Pokud myslíš, že toto pro tebe není to pravé ořechové, ale znáš někoho, pro koho by to mohla být skvělá příležitost, dej nám vědět! Za doporučení tě rádi odměníme €100 Amazon Voucherem.