F5 System Engineer

Praha Czech / English

Networks Security Software Engineer

About company

Náš klient je stabilním dodavatelem informačních technologií již více než 20 let. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie společností Cisco, NetApp a Meraki.

Společnost se zaměřuje především na IT služby v oblastech vývoje a podpory mobilních aplikací, integrace mobilních zařízení s vozidly, počítačového a strojového vidění, zakázkového vývoje systémů pro plánování výroby a sběru dat z výrobních strojů včetně jejich následné analýzy.

Role description

Náplň práce:
• Vytváření prezentací pro zákazníky
• Vytváření návrhu řešení založeném na řešení F5 a specifikací pro obchodní oddělení
• Vytváření technických částí odpovědí na poptávky obchodních partnerů či zákazníků
• Implementace – být součástí projektového týmu se zodpovědností za implementaci a konfiguraci vybraných projektů
• Školení – stát se instruktorem a být schopen školit oficiální kurzy F5
• Support – řešení problémů v příslušných oblastech, provádění analýzy a návrhu řešení, komunikace s podporou výrobce

Hledané zkušenosti:
• Znalost problematiky řešení vysoké dostupnosti aplikací
• Znalost problematiky bezpečnosti webových aplikací
• Zkušenosti s penetračním testování
• Schopnost konzultace návrhu řešení vysoké dostupnosti
• Schopnost prezentovat technická řešení
• Zkušenost s technologiemi veřejného cloudu
• Znalost problematiky automatizačních nástrojů
• Zkušenost s technologiemi F5 BIG-IP výhodou

Výhodou bude:
• Znalost principu funkce webových aplikací
• Znalost principu autentizačních mechanismů Kerberos, SAML, OpenID apod.
• Znalost problematiky integrace tradičních DC a privátních a veřejných cloudů
• Znalost problematiky automatizační technologie Ansible, orchestrační nástroje
• Výhodou je znalost technologií NGINX, Apache, MS IIS
• Výhodou je znalost práce v prostředí Linux
• Zkušenost i s jinými technologiemi Application Delivery Network – ADN jsou vítány
• Schopnost komunikovat v anglickém jazyce – minimální úroveň B1

Nabízíme:
• Atraktivní práci se špičkovou technologií v oblasti Application Delivery a bezpečnosti webových aplikací
• Profesní a znalostní růst
• Zázemí významné společnosti
• Zajímavou a aktivní práci na projektech
• Příjemné pracovní prostředí
• Možnost realizace vlastních podnětů a nápadů
• Časovou flexibilitu
• Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
• Systém zaměstnaneckých benefitů

Získej šanci na kariérní rozvoj a staň se součástí týmu jednoho z TOP zaměstnavatelů! Pokud myslíš, že toto pro tebe není to pravé ořechové, ale znáš někoho, pro koho by to mohla být skvělá příležitost, dej nám vědět! Za doporučení tě rádi odměníme €100 Amazon Voucherem.