Financial Controller Senior

Kladno Czech / English

Náš klient, rodinná firma s více než stoletou tradicí, nabízí skvělé kariérní příležitosti při rozšiřování svých aktivit.

Role description

Co Vás čeká?

– Samostatné zpracování finančních výkazů a příprava reportingu do mateřské společnosti
– Logistický controlling, Cost management, účast na účetních závěrkách
– Kooperace při sestavování ročních a střednědobých finančních plánů
– Implementace nových účetních a finančních modelů
– Vypracování produktových kalkulací
– Jiné činnosti dle aktuálních potřeb finančního oddělení
– Samostatné projekty

Co byste měl/a umět?
– Znalost kompletního účetnictví a controllingu
– Praxe v controllingu výrobního podniku alespoň 4 roky
– Dobrý přehled o vnitřních firemních procesech
– Anglický jazyk (slovem i písmem) / alternativně německý jazyk
– Dobré numerické a verbální analytické schopnosti
– Odolnost proti stresu
– Časová flexibilita

Co nabízíme?
– Kariérní příležitost v úspěšné a rostoucí FMCG společnosti
– Motivující finanční ohodnocení s pravidelnou roční valorizací
– Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (13. a možný 14. plat, 25 dní dovolené, 2 dny sick days, 1 den HO/týdně, stravenky a další)
– Zázemí prosperující nadnárodní potravinářské společnosti
– Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
– Možnost uplatnit své zkušenosti a nápady
– Zaškolení a podporu při zapracování