Finanční controller

Prague Czech / English

Náš klient je menší developerská společnost, pro kterou je zásadní nejen vzhled projektu, ale také funkčnost a dopad na přírodu. Proto klade důraz na výběr kvalitních materiálů a tvorbu stavby s ohledem na životní prostředí. Nestaví domy, ale domovy. Jejich předností jsou jedinečné nápady, přátelský přístup a podpora při hledání místa, kde mohou vyrůstat i děti.

Role description

Náplň práce:
• Kontrola příchozích faktur a dokumentů – schvalovací proces včetně kontroly správného vedení účetnictví
• Monitorování finanční situace ve společnosti – náklady, výnosy a cash-flow
• Proces měsíční účetní uzávěrky včetně pravidelné fakturace
• Celková odpovědnost za interní/externí financování (půjčky) – čerpání, platby, splatnost
• Komunikace s bankami – kontrola bankovních účtů (úplná agenda)
• Rozpočet / prognóza cash-flow – ve spolupráci se Sales týmem
• Spolupráce při auditech (interní a externí)
• Informační podpora celé společnosti
• Kontrola a hodnocení projektů – rozpočty P&L, výsledky a předpovědi
• Účast na prognózách rozpočtu společnosti, skutečné údaje
• Účast na přípravě žádostí o schválení investic
• Analýzy a zprávy o požadavcích vedení společnosti

Očekáváme:
• Dobrá znalost anglického jazyka
• Minimálně 2 roky zkušeností s controllingem, finančními, účetními, daňovými výkazy
• Výhodou je znalost Real Estate trhu a zkušenosti u developera
• Zkušenosti s finančními výkazy, analýza peněžních toků
• Zkušený uživatel PC – zejména MS Excel
• Odpovědnost, flexibilita a proaktivní přístup

Nabízíme:
– Zajímavou práci na plný úvazek v příjemném mezinárodním prostředí
– Možnost získání nových zkušeností
– Moderní kanceláře v Praze Libni
– Občerstvení a kávu po celý den
– Možnost dalšího profesního růstu
– Sick Days dle dohody
– Firemní akce