Finanční účetní junior

Je administrativa a účetnictví Vaší vysněnou prací? Jste pečlivá a máte ráda ve své práci pořádek? Do týmu zkušených finančních účetních hledáme novou posilu. Někoho, kdo je třeba zatím v začátcích své profesní kariéry v oblasti financí, má chuť se učit a nebojí se zodpovědnosti při práci s pokladnou. Jste to vy? Pak neváhejte a dejte nám vědět!

Prague

Náš klient sídlící v Praze Karlíně je stabilním dodavatelem informačních technologií již více než 20 let. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Přidejte se do týmu odborníků, kteří rostou společně s firmou!

Role description

Náplň práce:
– Vedení pokladny
– Vyúčtování služebních cest
– Zadávání režijních faktur do schvalovacího procesu
– Časové rozlišení nákladů
– Správa adekvátních účtů
– Výpomoc kolegům účetního oddělení na měsíčních a ročních závěrkách, auditu

Očekáváme:
– Vzdělání ekonomického zaměření s pracovní zkušeností na podobné pozici alespoň 1 rok
– Zkušenost s vyúčtováním služebních cest, případně vedení pokladny výhodou
– Výborné komunikační a organizační dovednosti, loajalita, nadhled
– Proaktivní přístup k řešení účetních problémů, finalizace svěřených záležitostí bez nutnosti supervize
– Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost
– Ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
– vysokou míru flexibility
– zázemí významné společnosti
– zajímavou a aktivní práci
– příjemné pracovní prostředí
– motivující platové podmínky a motivující bonusový systém
– systém zaměstnaneckých benefitů (dovolená rostoucí s počtem odpracovaných let, neomezený počet Sick Days, stravenky, Multisport karta, příspěvek na hromadnou dopravu, kurzy angličtiny)

Give yourself the chance to develop your career and join a top employer, and if you feel it is not the right job for you but you know someone for whom it can be, our referral program offers you a €100 Amazon Voucher.

CHALLENGE ACCEPTED?
jobs@monster.cz