Java Developer

Máš rád/a práci v mladém dynamickém týmu a v neformálním přátelském prostředí? Je Java tvá vášeň a chceš se v ní dále rozvíjet a uplatňovat své znalosti a zkušenosti v zajímavém projektu? Pak je tato nabídka právě pro tebe!

Ostrava Czech / English

GIT Hibernate IT Java Java Developer JavaScript Spring SQL

About company

Náš klient je světová jednička ve svém oboru, zabývá se analýzou dat v oblasti IT, vývojem různých nástrojů a aplikací a spolupracuje s významnými světovými klienty nejem z IT, ale i jiných oborů.

Role description

Co požadujeme:
– Dobrou znalost Java/JavaEE a zkušenost s ní min. 2 roky (full-stack nebo backend developer)
– Zkušenosti s řešením produkčních problémů
– Znalost automatických testů a práce s verzovacím systémem (ideálně GIT)
– Logické uvažování
– Samostatnost a komunikativnost
– Komunikativní znalost AJ
– Výhodou znalost technologií Java, Spring Hibernate, RabbitMQ, Angular 2, JSP a jiných webových technologií, relačních databází + SQL, JavaScript, jQuery, REST atd.

Náplň práce:
– Implementace nových funkcionalit v rámci našich projektů a dalších aplikací
– Podílet se na designu jednotlivých částí systému
– Fixovat bugy, ladit výkonnost aplikace, rozšiřovat stávající automatické testy aj.
– Komunikovat s uživateli systému, tak abys porozuměl/a tomu co potřebují

Co nabízíme?
– Moderní kanceláře v centru Ostravy
– Pravidelná interní i externí školení + kurzy AJ
– Práci na mezinárodních projektech, komunikaci v AJ
– Team buildingové akce a “release” párty
– Home office 1x týdně
– 25 dnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
– Flexipassy/Stravenky
– Cafeteria
– Super tým se kterým můžeš hrát fotbálek v relaxační místnosti, nebo si jít po práci posedět

Zaujalo tě to a rád by ses dozvěděl/a více? Nebo to není to pravé ořechové pro tebe, ale víš o někom, koho by tato příležitost mohla zajímat? Úspěšné doporučení rádi odměníme Amazon voucherem v hodnotě €100.

Přijímáš výzvu? Napiš nám:
jobs@monster.cz