Java EE Developer

Praha Czech / English / German / Slovak

Java Java Developer

Společnost se již 19 let zabývá vývojem software – od malých vylepšení stávajících systémů po kompletní návrh a výměnu celých systémů v oblastech finančnictví, telekomunikací i průmyslu.

Pro projekty používají ověřené metodiky RUP i SCRUM, pro nastavování procesů a služeb se pak řídí ITILem.

Role description

CO VÁS ČEKÁ?
– ​Vývoj nových aplikací v moderních technologiích
– Spolupráce při analýze požadavků a návrhu architektury aplikací
– Tvorba technické dokumentace
– Přesah do CI/CD resp. DevOps

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
– Hledáme fullstack vývojáře
– Technologie, které primárně uvítáme na backend: Spring, JPA/Hibernate, WebServices, SQL, Maven, Docker – žádná z nich však není nezbytnou podmínkou
– Český/Slovenský jazky na výborné úrovni, znalost technické angličtiny nebo němčiny pro čtení a psaní dokumentace

Výhodou bude:
– Znalost moderních ​frontendových frameworků
– Orientace v integraci (Apache Camel, Tibco/Oracle/IBM ESB a BPM), Liferay, BigData
– Praktické zkušenosti s různými frameworky, technologiemi, design patterns
– Zkušenosti s – DevOps, unit testy, Test driven development, branching, deployment procesy a podobně

CO NABÍZÍME?
– Zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
– Kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
– Bohatá nabídka interních a externích školení
– Zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra
– Zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
– Benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Splňujete požadavky a chtěli byste vyzkoušet tuto výzvu? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis!