Konstruktér

České Budějovice Czech / German

Náš klient je úspěšná výrobní společnost s mateřským závodem v Rakousku, která vyrábí při nasazení nejmodernějších postupů chladící nábytek a technologii.

Role description

NÁPLŇ PRÁCE:
– Návrhy konstrukčních změn
– Příprava dokumentace a podkladů pro výrobu
– Spolupráce s vývojovým oddělením mateřské firmy v Rakousku
– Po zapracování možnost konstrukce moderní chladící techniky a zařízení

POŽADUJEME:
– VŠ / SŠ technického směru (strojírenství, chladírenská technika, elektro, apod.)
– Znalost systému Creo (dříve ProEngineer), popř. Inventor, Solidworks, Catia nebo Solid Edge
– Aktivní znalost německého
– Praxe v konstrukci výhodou
– Ochota učit se nové věci

NABÍZÍME:
– Zázemí mezinárodní expandující společnosti
– Různorodou a perspektivní práci
– Atraktivní mzdové ohodnocení
– Dotované stravování
– 5 týdnů placené dovolené
– Flexibilní pracovní dobu
– Příspěvek na dojíždění
– Příspěvek na bydlení až 5.000 Kč / měsíc
– Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
– Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
– Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
– Příspěvek na dětské letní tábory
– Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
– Zdarma očkování proti chřipce
– Finanční odměny za zlepšovací návrhy