Manažer rozvoje interních systémů

Prague Czech / English

SAP

Náš klient je stabilním dodavatelem informačních technologií již více než 20 let. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie společností Cisco, NetApp a Meraki.

Role description

Náplň práce:
– Vybudování interního týmu pro rozvoj, návrh, údržbu a integraci interních systémů společnosti.
– Stanovení plánu rozvoje a údržby interních systémů
– Automatizace interních procesů, zaměření na nastavení priorit při rozvoji systémů
– Rozšíření vnitřní kapacity pro návrh a vývoj interních systémů
– Organizace údržby a supportu aplikací, webů, ERP a jejich uživatelů (interních i externích)
– Konsolidace stávajícího prostředí (ERP, service desk, intranet včetně workflow, externí weby včetně b2b, menší interní aplikace), jeho případná optimalizace a udržení linie do budoucna

Očekáváme:
– SŠ/VŠ vzdělání
– Zkušenosti s nastavováním procesů v oblasti rozvoje interních systémů
– Zkušenosti s analýzou business požadavků a procesů, návrhem jejich řešení/podpory – prioritizace/zamítnutí požadavků, volba vhodného řešení (rozšíření/úprava/nové aplikace, ERP, web apod.), organizace realizace přes interní/externí týmy
– Znalosti nových technologií a trendů v IT
– Praktické zkušenosti s designem a programováním firemních aplikací, webů – výhodou
– Znalost vývoje a integrace aplikací/systémů
– Schopnost navrhnout SW aplikaci a model integrace dat
– Silné komunikační schopnosti
– Velmi dobrá znalost AJ

Nabízíme:
– Zázemí významné společnosti
– Zajímavou a aktivní práci na projektech
– Příjemné pracovní prostředí
– Možnost realizace vlastních podnětů
– Časovou flexibilitu
– Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
– Systém zaměstnaneckých benefitů
– Služební automobil i k soukromým účelům

Give yourself the chance to develop your career and join a top employer, and if you feel it is not the right job for you but you know someone for whom it can be, our referral program offers you a €100 Amazon Voucher.

CHALLENGE ACCEPTED?
jobs@monster.cz