.NET Developer

Praha Czech / Slovak

.NET

Naším klientem je jedna z největších bankovních institucí a je také součástí středoevropské finanční skupiny Erste Group, která působí i v dalších evropských zemích.

Role description

Co budete dělat:
Náš klient aktuálně staví tým na vývoj v .Netu. Jedná se o CPS pobočkový systém- MSE pro živnostníky a malé firmy.

Co od Vás očekáváme:

– Očekáváná je primární znalost .Net Framework, ideálně znalost Drools, případně AVOSu
– Orientace a ideálně zkušenosti s integrací a službami (soap, rest)
– ASP.NET, případně znalost javascriptu jako takového
– Zkušenosti s tenkým klientem tzn. webovou aplikací, MVC principem
– Ideálně zkušenost se Spring framework (Spring.NET) případně nhibernate”, .NET Core, Kafka

Co nabízíme:
– 42 dnů volna (25 dní dovolené, 5 dní zdravotního volna bez udání důvodu, 1 den volna navíc každý měsíc)
– 110 Kč za odpracovaný den ve stravenkách – plně hrazené zaměstnavatelem
– Příspěvek 9 600 Kč do Cafeterie (možnost Multisport karty)
– Zvýhodněné bankovní produkty
– Příspěvek na penzijní pojištění – až 28 800 Kč/rok