Obchodní zástupce

České Budějovice Czech

Sales

Pro našeho klienta, českou výrobní společnost v oblasti vzduchotechniky, hledáme obchodníka duší i srdcem do jejich týmu.

Role description

Co Vás čeká
– pravidelný kontakt se zákazníky, budování vztahů a akvizice zákazníků
– vyhledávání nových příležitostí v oblasti TZB a vzduchotechniky
– samostatné řízení obchodních zakázek a hledání potřebných řešení
– marketingový průzkum trhu, tvorbu nabídek, technické poradenství
– úzká spolupráce s kolegy v rámci zakázek
– cestování za klienty po celé ČR

Požadavky
– být zapálený/á pro obchod, komunikaci a mít rád/a výzvy
– velmi dobré obchodní, komunikační a vyjednávací dovednosti
– dravost a touha po úspěchu
– ukončené SŠ vzdělání a řidičský průkaz sk. B

Výhodou
– zkušenost v projektování a rozpočtování TZB

Nabízíme
– zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
– motivující platové ohodnocení
– pružná pracovní doba
– služební automobil i k soukromým účelům
– mobilní telefon, notebook
– balíček zaměstnaneckých benefitů v oblasti kultury, rekreace, zdraví a sportu
– kafetérie a MultiSport
– firemní stravování s příspěvkem zaměstnavatele, cestovní náhrady
– rozvojové aktivity, tréninky, školení
– příjemný pracovní kolektiv i moderní pracovní prostředí

Získej šanci na kariérní rozvoj a staň se součástí týmu jednoho z TOP zaměstnavatelů! Pokud myslíš, že toto pro tebe není to pravé ořechové, ale znáš někoho, pro koho by to mohla být skvělá příležitost, dej nám vědět! Za doporučení tě rádi odměníme €100 Amazon Voucherem.