PLC technik údržby

South Bohemia Czech / Russian

About the company

Naším klientem je společnost z oblasti automotive.

Role description

Co bude Vaše pracovní náplň?
– Samostatné programování a diagnostika strojních zařízení s řídicím systémem SIMATIC S7
– Denní používání programovacího jazyka STEP 7, WIN CC, TIA PORTAL, programování v robotice
– Řešení příčin poruch a stanovení nápravných opatření k jejich eliminaci
– Provádění preventivní údržby strojů k zajištění bezporuchového chodu zařízení
– Práce v týmu a ve 3-směnném provozu

Co od Vás očekáváme:
– SŠ nebo vyučení v technickém oboru
– Ochotu pracovat ve 3-směnném provozu
– Orientaci v technické dokumentaci
– Znalost STEP 7 podmínkou
– Znalost WIN CC výhodou
– Znalost programovacích jazyků TIA Portal výhodou
– Praxe v průmyslovém odvětví výhodou
– Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, dotahování věcí do konce
– Odolnost vůči stresu

Nabízíme
– Stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
– Možnosti profesního růstu a dalšího vzdělávání (TIA Portal, zaškolení programování v robotice,..)
– Možnost podílet se na digitalizaci a automatizaci údržby
– Vedení inženýrských projektů – zvyšování úrovně automatizace výrobních strojů a linek
– Příspěvek na dojíždění, ubytování, stravování, penzijní připojištění, školku
– Firemní kantýna s velmi výhodnými cenami obědů
– Po roce 25 dní dovolené
– Náborový příspěvek
– Bonusy za doporučení, pracovní výročí

Salary

50 - 70 000,- Kč