Produktový specialista pro prodej stomatologické techniky (Čechy)

About company

Pro našeho klienta, zavednou firmu v oblasti dentální hygieny, hledáme:

Hledáme kolegu na pozici Produktový specialista pro prodej stomatologické techniky pro oblast Čechy.

* Rádi za sebe necháváte mluvit výsledky?
* Souhlasíte, že dlouhodobě dobré vztahy se zákazníky jsou klíčové?
* Dokážete se postarat o svěřený region?
* Baví vás kontakt s lidmi, ale umíte se poprat i s papíry na stole?
* Máte za sebou výsledky, které můžeme ověřit? (práce, brigáda, praxe)
* Mluvíte dobře anglicky?
Pokud ANO, tak hledáme právě Vás.

Náplň práce:

* celková zodpovědnost za plnění plánu prodeje a aktivit ve svěřené oblasti
* prodejní aktivity a odborná podpora u stávajících zákazníků (stomatologů, implantologů, ortodontistů, apod.)
* prodejní aktivity u potenciálních zákazníků
* spolupráce s ostatními kolegy při plnění cílů
* podílení se na obchodních, reklamních a propagačních akcích společnosti

Výsledkem Vaší práce bude:

* uzavřený obchod
* dosažený obrat a plnění plánu
* zvýšené povědomí o značce (firmě) ve svěřeném regionu
* Vaší motivací bude spokojenost zákazníka, budou se na Vás obracet jako na odborníka

Nabízíme:

* práci pro renomovanou firmu s dlouholetou tradicí na trhu
* odborná školení v zahraničí, osobnostní rozvoj
* motivující finanční ohodnocení vč. individuálního bonusu s přímou vazbou na výsledky
* za našimi zákazníky budete dojíždět z domova, denní dojíždění do Prahy není třeba

Požadujeme:

* VŠ vzdělání (VŠ biomedicínského směru) je výhodou
* výhodou zájem o lékařské přístroje (rentgeny, soupravy, ultrazvuky apod.)
* znalost AJ na komunikativní úrovni
* řidičský průkaz skup. B, vlastní automobil výhodou

Co Vám můžeme zaručit?

* svěříme Vám portfolio našich zákazníků, o které se budete starat a zároveň budete hledat i nové
* umožníme Vám budovat spolupráci se zákazníky na dlouhodobé úrovni
* rozložení pracovního týdne: kombinace home office a návštěv u zákazníků
* když budete mít výsledky, pohled na Váš osobní účet Vás určitě potěší