Senior Java Developer

Brno Czech

Developer Java Java Developer JavaScript Spring

About company

Náš klient působí na trhu již přes 20 let a zabývá se realizací komplexního řešení náročných požadavků zákazníků v oblasti vlastních SW a HW produktů až po výcvik a vzdělávání uživatelů zaměřených na policejní a armádní oblast.

Role description

Pracovní náplň:
– návrh a implementace komunikačního middleware,
– návrh a implementace aplikací IS pro velení a řízení,
– sběr a analýza uživatelských požadavků,
– oprava nalezených chyb,
– testování reálného nasazení systému u zákazníka,
– technické vedení projektu a týmu,
– podpora a vedení ostatních členů týmu formou code review a konzultací

Požadujeme:
– min. 5 let práce v Java 8 a výše
– znalost Spring, Spring Boot,
– spolehlivost, samostatnost, proaktivní přístup,
– týmového ducha

Výhodou:
– znalost SQL a Hibernate, PostgreSQL, JSON, XML, REST API, WebSocket,
– zkušenosti s programováním síťových aplikací (TCP/IP),
– programování uživatelského rozhraní v JavaFX,
– znalost JavaScript, TypeScript, React,
– znalost verzovacího systému Git, GitFlow a CI na GitLabu.

Nabízíme:
– účast na celém vývojovém cyklu software,
– cílovou prémii po úspěšném dokončení projektu nebo zakázky,
– profesní růst vedle zkušených doménových (SME) a IT expertů,
– skvělý kolektiv, neformální a přátelské pracovní prostředí,
– komfortní a ergonomické vybavení pracovního místa,
– rozvoj týmů v podobě firemních akcí (teambuildingové aktivity).
– Multisport kartu
– příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
– vzdělávání
– 2 „sick days“,
– 25 dní dovolené ročně

Získej šanci na kariérní rozvoj a staň se součástí týmu našeho klienta a můžeš působit v oblasti, která tě bude bavit! Pokud myslíš, že toto pro tebe není to pravé ořechové, ale znáš někoho, pro koho by to mohla být skvělá příležitost, dej nám vědět! Za doporučení tě rádi odměníme €100 Amazon Voucherem.