Senior Systém Administrátor(ka)

Máte zkušenosti se skriptovacími jazyky a baví vás správa systému? Pak pro Vás máme zajímavou pracovní příležitost.

Praha Czech / English

IT System Administrator

Naším klientem je česká úspěšná a stabilní bankovní instituce.

Role description

Náplň práce:
– Administrace klíčových serverů
– Rozvoj serverové a síťové infastruktury
– Správa vnitropodnikové sítě na centrále
– Zajišťování systémové stability a aplikační dostupnosti
– Údržba a testování plánů obnovení provozu v případě havárie

Co požadujeme:
– Středoškolské vzdělání technického směru
– Zkušenost s Unix-like serverovými systémy
– Znalost skriptovacích jazyků, Linuxu, BSD a IP telefonie
– Znalost virtualizace
– Výhodou mírně pokročilá znalost angličtiny pro práci s technickou dokumentací

Nabízíme:
– Kanceláře v centru Prahy
– Zajímavé platové ohodnocení
– Příspěvek na penzijní pojištění
– Stravenky
– Výhodné zaměstnanecké produkty