Servisní technik

Brno English

Technician

About company

Pro našeho klienta, českou společnost zajišťující prodej a servis špičkových CAM strojů na řezání textilu a kůže francouzské výroby, hledáme nového kolegu na pozici servisního technika.

Role description

Servisní technik – CAM stroje na řezání textilu a kůže

Požadujeme:
• SŠ elektro, nebo strojí
• Vyhl. 50 § 6
• Znalost ČJ a AJ – znalost slovem i písmem. Komunikace s dodavatelem, školení, dokumentace
• Řidičské oprávnění skupiny B
• Praxe na pozici servisního technika vítána
• Znalost principů PC hardvér a softvér výhodou
• Samostatnost a zodpovědnost. Schopnost řešit problémy.
• Reprezentativní vystupování
• Ochotu cestovat v rámci ČR
• Základní PC gramotnost (MS Office)

Náplň práce:
• Přímá komunikace se zákazníky při řešení problémů
• Preventivní údržba i akutní opravy strojů
• Provádění diagnostiky a dokončení komplexních oprav, včetně identifikace a přípravy nezbytných dílů a nástrojů
• Přímá komunikace se zákazníky, předvídání jejich potřeb a identifikace dalších servisních příležitostí
• Aktivní komunikace s dodavatelem při identifikaci a řešení komplexních problémů
• Zpracování dokumentace
• Účast na školení (Slovensko, Francie, Německo) v souladu s požadavky na odbornost a požadavky společnosti

Nabízíme:
• Práci na HPP v rámci home office
• Čtvrtletní prémie (dle výsledků společnosti)
• Auto, mobil, notebook
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na rekreaci
• Příspěvek na jazykové kurzy