Skladník/logistik

Jste skladník, který je zvyklý zároveň na práci s počítačem? Posílat emaily přes Outlook a zadávat data do systému je Vaším denním chlebem? Ocenil byste práci od pondělí do ptáku na jednu směnu, která není fyzicky tak náročná? Pokud ano, hledáme právě Vás! Nenechte si utéct možnost posunout se ve Vaší kariéře o krok dál!

Prague Czech

About company

Náš klient je stabilním dodavatelem informačních technologií již více než 20 let. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie společností Cisco, NetApp a Meraki.

Role description

Náplň práce:
– Výkon logistických činností obzvláště pak vedení skladu a skladového hospodářství
– Příjem a kontrola zboží při převzetí od dopravců
– Příjem a kontrola skladových zápůjček
– Realizace inventury skladového zboží dle požadavků vedení společnosti
– Jednání s dopravci a zajištění dopravy zboží k zákazníkům
– Komunikace se zákazníky vedoucí k uspokojení jejich požadavků a ve prospěch společnosti
– Efektivní komunikace a spolupráce ostatními odděleními nejen v oblasti logistiky
– Zlepšení kvality služby zákazníkům, zvýšení efektivity logistického oddělení

Očekáváme:
– SŠ vzdělání
– Znalost logistických procesů a postupů, znalost celní problematiky
– Znalost skladového hospodářství
– Znalost práce na PC na pokročilé úrovni (MS Office – MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer)
– Výborná znalost ČJ (ústní i písemný projev), AJ alespoň na základní úrovni, další jazyky výhodou
– Velmi dobré komunikační dovednosti a ochota učit se nové věci
– Loajalita k firmě, týmový duch

Nabízíme:
– Motivující platové podmínky
– Pracovní dobu od 8 – 9:00 do 16 – 17:00, pondělí – pátek, volné víkendy
– Zázemí významné české společnosti s IT produktem
– Zajímavou a aktivní práci
– Fyzicky ne tolik náročnou práci (skladování produktů jako jsou kabeláže, routery a další IT produkty)
– Možnost realizace vlastních podnětů
– Systém zaměstnaneckých benefitů (dovolená rostoucí s počtem odpracovaných let, neomezený počet Sick Days, stravenky, Multisport karta, příspěvek na hromadnou dopravu, kurzy angličtiny)