Specialista zákaznického servisu pro Slovensko

Jsou auta Tvým koníčkem? Baví Tě komunikovat se zákazníky a pomáhat jim s jejich dotazy? Mluvíš plynně slovensky? Pokud ano, jsi náš ideální kandidát. Neváhej využít této jedinečné příležitosti.

Prague Czech / Slovak

Naším klientem je největší evropský online marketplace v oblasti prodeje automobilů, který v letošním roce expanduje do 12 evropských zemí.

Role description

Náplň práce:
– Na jedné straně Tvé práce stojí komunikace s klienty a na straně druhé komunikace s kolegy z obchodu.
– Očekáváme, že provedeš klienty celým procesem koupi vozu, tedy od přijetí telefonu/emailu až po dokončení objednávky.
– Nejedná se o navolávání studených kontaktů, ale zákazníci budou volat Tobě.
– Kontakty si budeš pečlivě evidovat v CRM a předávat tak požadavky kolegům z nákupu.
– Nemine Tě ani obsluha chatu, kde budou klienti vznášet různé dotazy.
– Každý den zodpovíš dotazy mnoha klientů a pomůžeš jim vyřešit případný problém.

Očekáváme:
– Jsi komunikativní a umíš si zorganizovat svou práci.
– Máš praxi v oblasti zákaznického servisu alespoň 2 roky.
– Nedělá Ti problém jednat po telefonu.
– Máš pozitivní vztah k automobilům a nepřekvapí Tě požadavek na jejich znalost.
– Místo výmluv hledáš řešení a držíš se motta všechno jde, když se chce.
– Máš perfektní znalost slovenského jazyka a gramatika Ti nedělá problém.

Nabízíme:
– Dlouhodobou spolupráci s úspěšným českým start-upem.
– Spolupráci na IČO (včetně 20 dní placeného volna) nebo na HPP.
– Motivující mzdu.
– Příležitost mít práci jako koníček.
– Možnost profesního růstu.