Support engineer – Network Operations

Jsou IT sítě oborem, který Vás zajímá a chcete se v něm dále rozvíjet? Jste zatím spíše IT juniorem a hledáte pro sebe možnost dalšího růstu? Pokud ano, hledáme právě Vás! Nenechte si utéct možnost posunout se ve Vaší kariéře o krok dál!

Prague Czech

About company

Náš klient je stabilním dodavatelem informačních technologií již více než 20 let. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie společností Cisco, NetApp a Meraki.

Role description

Náplň práce:
– Testování, příprava síťových produktů, spolupráce na kompletaci dodávek s logistickým oddělením
– Poprodejní podpora zákazníků – řešení technických problémů v rámci ServiceDesku, servisní zásahy, instalace a implementace síťových zařízení u zákazníka
– Příprava laboratorních úloh pro školení
– Správa Cisco majetku společnosti
– Pochopení potřeb zákazníků a na jejich základě zajištění technické spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s team leaderem Network Opertions
– Spolupráce na zlepšování kvality služby zákazníkovi
– Výpomoc s IT společnosti
– V pravidelných obdobích vykonávání práce operátora Network Operations Center v servisní pohotovosti (z domova)

Očekáváme:
– SŠ technického směru
– Vhodné pro absolventy
– Schopnost samostatné i týmové práce
– Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, znalost anglického jazyka na středně pokročilé úrovni

Nabízíme:
– Zázemí významné české společnosti s IT produktem
– Zajímavou a aktivní práci
– Možnost odborného růstu (systém školení a dalšího vzdělávání)
– Příjemné pracovní prostředí
– Možnost realizace vlastních podnětů
– Časovou flexibilitu
– Motivující platové podmínky
– Systém zaměstnaneckých benefitů (dovolená rostoucí s počtem odpracovaných let, neomezený počet Sick Days, stravenky, Multisport karta, příspěvek na hromadnou dopravu, kurzy angličtiny)

Give yourself the chance to develop your career and join a top employer, and if you feel it is not the right job for you but you know someone for whom it can be, our referral program offers you a €100 Amazon Voucher.
CHALLENGE ACCEPTED?
jobs@monster.cz