System Engineer – Network Security

Praha Czech / English / Slovak

Engineer Networking Software Engineer

About company

Náš klient je stabilním dodavatelem informačních technologií již více než 20 let. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie společností Cisco, NetApp a Meraki.

Společnost se zaměřuje především na IT služby v oblastech vývoje a podpory mobilních aplikací, integrace mobilních zařízení s vozidly, počítačového a strojového vidění, zakázkového vývoje systémů pro plánování výroby a sběru dat z výrobních strojů včetně jejich následné analýzy.

Role description

Náplň práce:
– Systémová podpora a realizace technických případů u zákazníků, realizace služeb EC.
– Školení zákazníků
– Pochopení potřeb zákazníků a zajištění technické spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s vedoucím týmu.
– Spolupráce s obchodním oddělením na přípravě nabídek a při jednáních s klienty.
– Vedení spolupracovníků ke zlepšování kvality služeb zákazníkovi, loajalitě k firmě.

Očekáváme:
– Středoškolské vzdělání s maturitou, zaměření na IT (vysokoškolské vzdělání výhodou).
– Zkušenosti v IT/Networking oblasti – práce na projektech, konzultace, servisní činnosti, školení apod.
– Vynikající znalosti IP networkingu
– Dobré znalosti Cisco směrovačů a přepínačů
– Dobré znalosti směrovacích protokolů (RIP, EIGRP, OSPF, BGP)
– Znalosti síťové bezpečnostní problematiky produktů Cisco Systems (Firewall, IPS, Identity, VPN, Antimalware, Email a Web) –
vynikající znalosti produktů Cisco ASA, FirePOWER a ISE/802.1X výhodou
– Minimálně certifikace na úrovni CCNA Security, certifikace CCNP Security výhodou
– Dobré znalosti práce s Windows
– Dobré znalosti práce s Unix
– Profesionální schopnosti ve všech fázích řešení technického případu či služby Expertního centra (EC) – podpora stávajícího
obchodního stavu, analýza a definice poptávky a spolupráce s obchodním týmem na jejím vyřešení, identifikace dalších
obchodních příležitostí.
– Schopnost samostatné i týmové práce.
– Schopnost pracovat se stálým nasazením, dovést věci do realizovatelného stavu.
– Psychicky silná a vyzrálá osobnost s vůdčím talentem považující stres za přirozenou součást dosahování náročných cílů. Respekt
pro týmovou práci, schopnosti a potenciál kolegů na všech úrovních. Vysoká míra osobní odvahy a motivace uspět.
– Loajalita k firmě.
– Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
– Prezentační schopnosti
– Ochota a schopnost rychle se učit novým věcem.

Nabízíme:
– Vysokou míru flexibility
– Zázemí významné společnosti
– Zajímavou a aktivní práci
– Příjemné pracovní prostředí
– Odpovídající platové podmínky a motivující bonusový systém
– Systém zaměstnaneckých benefitů
– 20 dní dovolené + 1 den navíc za každý rok, který strávíte ve společnosti
– Neomezené Sick days
– Stravenky, Multisport kartu
– Flexibilní pracovní dobu a po dohodě možnost home office
– Služební vůz i k soukromým účelům

Získej šanci na kariérní rozvoj a staň se součástí týmu jednoho z TOP zaměstnavatelů! Pokud myslíš, že toto pro tebe není to pravé ořechové, ale znáš někoho, pro koho by to mohla být skvělá příležitost, dej nám vědět! Za doporučení tě rádi odměníme €100 Amazon Voucherem.