Technický ředitel

Liberec English

Management

About company

Pro klienta v oblasti průmyslu hledáme vhodného kandidáty na pozici technického ředitele.

Role description

Pracovní náplň:

* Součást boardu společnosti
* Povedete oddělení konstrukce a elektroprojekce a budete se podílet na plánování kapacit společnosti
* Budete odpovídat za dodržení rozpočtu zakázek, režie a dodržení termínového plánu
* Budete aktivně a pravidelně spolupracovat s technickou podporou prodeje a vedoucími jednotlivých středisek
* Účastnit se pravidelně klíčových jednání se zákazníky

Požadujeme:

* MIN. 8 až 10 let praxe na obdobné pozici
* Flexibilitu a krizový management
* Angličtina úrovně B2
* MS Office Excel na expertní úrovni
* Řidičský průkaz B

Nabízíme:
* Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, energické české společnosti.
* Motivující finanční ohodnocení
* Flexibilní pracovní dobu.
* Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (penzijní připojištění)
* Služební automobil i k soukromým účelům.