Technolog

České Budějovice Czech / German

Náš klient je úspěšná výrobní společnost s mateřským závodem v Rakousku, která vyrábí při nasazení nejmodernějších postupů chladící nábytek a technologii.

Role description

NÁPLŇ PRÁCE:
– Racionalizace výroby v oblasti podle Vašeho vzdělání nebo praxe
– Stanovování výrobních postupů, časů, navrhování technologických změn a layoutů pracovišť
– Zavádění nových technologií do výroby
– Úzká spolupráce s vývojem (výroba prototypů, předávání požadavků na změny dílů)
– Účast na výrobních auditech vč. zavádění opatření na odstranění chyb
– Spolupráce s kolegy v Čechách a v Rakousku

POŽADUJEME:
– Vzdělání technického směru (strojní nebo elektro) nebo relevantní praxe
– Komunikativní znalost NJ
– Zkušenosti se zaváděním nových technologií nebo výroby výhodou
– Zkušenosti s podnikovým informačním systémem a štíhlou výrobou výhodou
– Samostatnost, proaktivita, kreativní myšlení, stabilita, svědomitost

NABÍZÍME:
– Zázemí mezinárodní expandující společnosti
– Různorodou a perspektivní práci
– Atraktivní mzdové ohodnocení
– Dotované stravování
– 5 týdnů placené dovolené
– Flexibilní pracovní dobu
– Příspěvek na dojíždění
– Příspěvek na životní pojištění / penzijní spoření
– Věrnostní prémie za odpracovanou dobu
– Podporu v dalším vzdělávání (jazykové kurzy)
– Příspěvek na dětské letní tábory
– Příspěvek na sportovní a volnočasové aktivity
– Zdarma očkování proti chřipce
– Finanční odměny za zlepšovací návrhy