Účetní junior

Baví Vás účetnictví a rád/a byste získala další zkušenosti pod vedením seniorního účetního? Mluvíte anglicky? Pak hledáme právě Vás, neváhejte a využijte této příležitosti k Vašemu profesnímu rozvoji!

Prague Czech / English

Náš klient je menší developerská společnost, pro kterou je zásadní nejen vzhled projektu, ale také funkčnost a dopad na přírodu. Proto klade důraz na výběr kvalitních materiálů a tvorbu stavby s ohledem na životní prostředí. Nestaví domy, ale domovy. Jejich předností jsou jedinečné nápady, přátelský přístup a podpora při hledání místa, kde mohou vyrůstat i děti.

Role description

Náplň práce:
· Spolupráce při zpracování účetnictví pod dohledem seniorního účetního
· Příprava podkladů pro zpracování účetní závěrky
· Příprava podkladů pro zpracování přiznání k DPH, kontrolní hlášení, silniční daní, dani z příjmu atd.
· Vyúčtování služebních cest zaměstnanců
· Vedení archivu společnosti, provádění evidence smluv
· Další administrativní práce v účetním oddělení

Očekáváme:
· alespoň středoškolské vzdělání ekonomického směru
· Aktivní znalost anglického jazyka
· Výhodou je praxe v oboru (alespoň při studiu)
· Výhodou je znalost Helios Orange
· Znalost MS Office

Nabízíme:
– Zajímavou práci na plný úvazek v přátelském a příjemném prostředí
– Možnost získání nových zkušeností
– Moderní kanceláře v Praze Libni
– Občerstvení a kávu po celý den
– Možnost dalšího profesního růstu
– Sick Days dle dohody
– Firemní akce