Vedoucí oddělení Vývoje a designu

Pro našeho exkluzivního klienta v oblasti výroby nábytku hledáme člověka pro oddělení o 20 lidech na pozici vedoucí vývoje a designu.

Role description

Popis pracovní pozice

* Zajištění chodu oddělení vývoje a designu
* Vývoj nových technologických postupů a jejich zavádění do výroby
* Technická příprava změn sortimentu a zavádění nových výrobků
* Ověřování nových technologických postupů a materiálů
* Příprava nového sortimentu, modelů dle aktuálních trendů
* Spolupráce s vedoucími ostatních organizačních celků
* Příprava a realizace návrhů kolekcí výrobků dle aktuálních trendů a požadavků zákazníků
* Účast na vybraných veletrzích a prezentace společnosti v oblasti vývoje a designu
* Sledování nových trendů v oboru a jejich aplikace
* Nastavení a pravidelné sledování a vyhodnocování KPI
* Pravidelné zlepšování work-flow a procesů oddělení vývoje a designu

Místo výkonu práce: Jižní Morava

Požadavky na kandidáta:
* SŠ/VŠ v obdobném odvětví
* Praxe 3 roky na podobné pozici
* Znalost konstrukčních programů TurboCAD, SolidWorks, Solid Edge, AutoCAD
* Samostatnost, zodpovědnost, kreativitu, odolnost vůči stresu
* Znalost AJ, NJ výhodou
* Zkušenost s vedením týmu
* Znalost nábytkářského segmentu

Salary

40.000 - 50.000 Kč měsíčně