Junior Microsoft Systems Engineer

Prague Czech / English

Náš klient je stabilním dodavatelem informačních technologií již více než 20 let. Dnes patří mezi největší a nejstabilnější distributory na Slovensku, v Česku, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku a Srbsku. Specializují se na technologie společností Cisco, NetApp a Meraki.

Role description

Náplň práce:
– Implementace a správa operačních systémů rodiny Windows
– Správa a údržba operačních systémů Microsoft Windows Server
– Nasazení a správa klientských stanic s operačním systémem Microsoft Windows
– Stanovení a údržba technických politik v prostředí OS Microsoft Windows
– správa a údržba klientských aplikací
– Pochopení potřeb zákazníků a zajištění spolupráce s obchodním oddělením, součinnost s Vedoucím týmu.
– Spolupráce s obchodním oddělením na přípravě nabídek a při jednáních s klienty.
– Určení rozsahu nabízeného plnění zákazníkům (scope of work)
– Identifikace případných obchodních příležitostí a předání obchodnímu oddělení
– Vedení spolupracovníků ke zlepšování kvality služeb zákazníkovi, loajalitě k firmě.

Očekáváme:
– Středoškolské vzdělání s maturitou, zaměření na IT (vysokoškolské vzdělání výhodou)
– Znalost prostředí Microsoft Windows Server
– Znalost prostředí klientských systémů Microsoft Windows
– Znalost nasazení, správy a podpory koncových stanic (HW + SW) a potřebných nástrojů na Windows Server
– Minimálně základní povědomí o bezpečnostních funkcích v operačních systémech Microsoft Windows
– Znalost Microsoft Intune a Microsoft System Center Configuration Manager výhodou
– Základní znalost networkingu
– Profesionální schopnosti ve všech fázích poskytování služeb bezpečnostního oddělení – podpora stávajícího obchodního stavu, analýza a definice poptávky a spolupráce s obchodním týmem na jejím vyřešení, identifikace dalších obchodních příležitostí.
– Schopnost samostatné i týmové práce.
– Schopnost pracovat se stálým nasazením, dovádět činnosti do realizovatelného stavu, převzít plnou odpovědnost za kvalitu výstupů.
– Psychicky silná a vyzrálá osobnost
– Respekt pro týmovou práci, schopnosti a potenciál kolegů na všech úrovních.
– Vysoká míra osobní odvahy a motivace uspět.
– Loajalita k firmě.
– Znalost českého jazyka na úrovni rodilý mluvčí, znalost angličtiny na komunikativní úrovni.
– Prezentační schopnosti.
– Ochota a schopnost rychle se učit novým věcem.

Nabízíme:
– Hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou (onsite)
– Výkonové kvartální odměny
– Možnost pracovat občasně z domova
– 6 dní sick days
– Stravenkovou kartu Sodexo
– Moderní kancelářské prostory
– Dovolená rostoucí s počtem odpracovaných let
– Roční kupon na MHD
– Výuku anglického jazyka
– Možnost Multisport karty

Contact

jobs@monster.cz